Lüks dediğiniz her şey burada standardınız oluyor.

İstanbul’un en önemli ve tercih edilen noktalarından Halkalı’da yükselen Selekta Residence, hem konumu hem de ayrıcalıklarıyla prestij dolu bir kazanç sağlıyor. Her metrekaresinin konfor odaklı tasarlandığı Selekta Residence’ta size sadece hayatın tadını doyasıya çıkarmak kalıyor.

Proje hakkında

Selekta Residence; manzarası, mimari yapısı ve standart üstü işçiliği ile şehrin yeni yüzünü yansıtıyor. Fütüristtik bakış açısı ile inşa edilen, mimarisiyle heyecan veren bir tasarıma kavuşturulan bu projede yaşam kalitenizi yükseltecek birçok lüks sadece “standart”...

Bulunduğu mevki itibari ile ana arterlerin ve alternatif yolların ortasında bulunan Selekta Residence, sizi şehrin dinamiğinden koparmadan ulaşım kolaylığı sağlıyor. Eğer aradığınız ayrıcalıklı bir yaşam ve eşsiz lokasyon ise Selekta Residence sizi şehrin kalbinden dünyaya bağlıyor.

Farklı metrekare alternatiflerinin olduğu; 1+1, 2+1 ve 3+1 tipte 118 dairenin bulunduğu Selekta Residence’ta nitelikli kalite her kesime ve ihtiyaca yönelik sunuluyor. Geniş ve ferah daireleri, konumuyla değerini katlayan dükkanları, ayrıcalık sunan proje özellikleriyle aradığınız her şeyi Selekta Residence’ta bulacaksınız.

 • İç Mimari

   Akılcı detaylar ile konforlu yaşam alanları…

   Proje sakinleri için algısal bir deneyimi hedefleyen Selekta Residence, sahip olduğu dinamiği ve fütüristtik dokuyu iç mimaride de hissettiriyor. Akılcı detaylar ile yaşam alanları için ekstra ferahlık sunan projede her şey rahatlığınız için sizi bekliyor. Lüks, konfor ve ferahlığı bir bütünde yaşamanın keyfini sunan proje sizi kaliteyi yaşamaya davet ediyor.

 • Sosyal Yaşam

   Etkinlikleriniz için fazla uzağa gitmeyeceksiniz!

   Kompleks bir yaşam alanı oluşturmak adına sosyal olanakları üst seviyede tutan Selekta Residence etkinlik ve aktiviteleriniz için sizi mesafelerden kurtarıyor. Kendi içinde barındırdığı spor salonu, açık-kapalı havuz, sauna, hamam, rekreasyon alanları, parklar, otoparklar ve ticari alanları ile projede her şey yanı başınızda. Ayrıca Selekta Residence alışveriş merkezleri, gösteri merkezleri, sosyal tesisler ve cafe, restoran gibi birçok etkinlik alanının da merkezinde yer aldığı için mesafeleri yok edip enerjinizi size bırakıyor.

 • Ayrıcalıklı Yaşam

   Hayatın her saniyesinden keyif alacağınız bir proje.

   Ayrıcalıklı bir yaşam sunmak için şehrin kalbindeki yerini alan Selekta Residence’ta kalite yeniden tanımlanıyor. Konforlu yaşam alanları, sosyal donatıları ve mimarisi ile parçadan bütüne tüm detaylarda kalite özenle işleniyor. Her daireye ait kapalı otoparkı, sağlık sunan spor salonu, huzur veren hamam ve saunasıyla Selekta Residence, size hayatın her saniyesinden keyif alma ayrıcalığı tanıyor.

 • Yatırım Değeri

   Satın aldığınız an kârınızı garanti eden bir proje düşünün! İşte o proje Selekta Residence.
   Neden mi?
   - Merkezi lokasyon ve ana ulaşım arterlerinin kesişim noktasında.
   - Atatürk Havalimanı’na 5 dakika mesafede.
   - Yeni yapılacak olan Havaray ve Metro projelerinin yanı başında.

 • Ulaşım Kolaylığı

   Selekta Residence şehrin tam kalbinde!
   Neden mi?
   Stratejik konumda yer alan Selekta Residence’tan TEM, E5 sahil yolu gibi bütün ana arterlere sistematik bulvarlar ile trafiğe takılmadan kolayca bağlantı sağlarsınız. İstanbul’un her noktasına kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu proje, İstanbul’un bütün yollarını evinize çıkarıyor.

 • 7/24 Güvenlik

   Mutlu ve huzurlu bir yaşam sağlayan Selekta Residence’ta, profesyonel güvenlik önlemleri ve kayıtlı kamera sistemleri ile güvenliğiniz için gereken her türlü önlem alınıyor.
   Daha rahat ve kaliteli bir yaşantı için temel önceliğin güvenli bir ortam olduğunu bilen Selekta Residence, hem sizin hem de çocuklarınızın güven içinde yaşayacağı bir konfor sunuyor.
   7/24 güvenlik sunan kameraları ve personeli ile Selekta Residence’ta huzurunuz güvende.

 • Daire Planları

  Proje ile ilgili bilgi almak istermisiniz? İletişim